Parkiet Styl

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku wyposażenia wnętrz od 2001 roku. Starannie i kompleksowo dobieramy ofertę polskich i światowych producentów z branży podłóg, drzwi, jak również oświetlenia, tapet oraz innych elementów dekoracji wnętrz. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań zarówno inwestorów, projektantów, jak i architektów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie oraz dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Dopełnieniem naszej oferty jest wykwalifikowana kadra wykonawców, świadczących profesjonalne usługi montażu podłóg i drzwi.

Szukamy, sprawdzamy, doradzamy – dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem ze znanych nam branż. Na bieżąco śledzimy wszystkie nowe trendy w designie wnętrz oraz nowości technologiczne u naszych partnerów. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami oraz importerami wybranych przez nas produktów. Profesjonalizm w doradztwie i obsłudze to nasz priorytet.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzania naszego salonu! 

 

  • Wiktor Wojciechowski

  • Katarzyna Bandrowska-Gac

  • Michał Gac

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem w realizowaniu potrzeb klientów. Profesjonalna obsługa złożona z zespołu fachowców potrafi sprostać najwyższym wymogom. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Zespół Parkiet Styl