Parkiet Styl

About Us

Jesteśmy firmą działającą na rynku wyposażenia wnętrz od 2001 roku. Starannie i kompleksowo dobieramy ofertę polskich i światowych producentów z branży oświetleniowej, podłóg, drzwi, tarasów, tapet oraz innych elementów dekoracji wnętrz. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań zarówno Inwestorów, architektów czy projektantów.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie oraz dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta. Dopełnieniem naszej oferty jest wykwalifikowana kadra wykonawców, świadczących profesjonalne usługi montażu podłóg, tarasów oraz drzwi.

Naszą specjalnością są parkiety i podłogi drewniane oraz oświetlenie. Nie ma dla nas żadnych tajemnic w tych dziedzinach. Jednocześnie ciągle poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, aby w pełni dopasowywać ofertę do zmieniających się oczekiwań Klientów. Szukamy, sprawdzamy, doradzamy – dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem ze znanych nam branż.

Na bieżąco śledzimy wszystkie nowe trendy w designie wnętrz oraz nowości technologiczne u naszych partnerów. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami oraz importerami wybranych przez nas produktów. Profesjonalizm w doradztwie i obsłudze to nasz priorytet.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzania naszego salonu! 

 

  • Katarzyna Bandrowska-Gac

  • Karol Zieliński

  • Michał Gac